Populiariausi daiktai

Visi populiarūs daiktai »

Šiuolaikiniai vandens filtrai turi užtikrinti kokybišką vandens valymą ilgą laiką, minimaliai prižiūrint įrangą, kuri taip pat nereikalauja specialių įgūdžių ir bereikalingo laiko sąnaudų. Su šiuolaikinėmis technologijomis kiekvienas galime pasirinkti, kokio švaraus vandens norime naudoti ir įrengti atitinkamus vandens filtrus visam namui ar tik geriamojo vandens filtrus po virtuvės kriaukle.

Kalbant apie vandens valymą, pirmiausia dažniausiai galvojame apie vandens filtrus. Tačiau nei vandens filtrų butui, nei namui įrengti nepasitarus su specialistu negalima. Norint tiksliai nustatyti vandens kokybę, būtina atlikti vandens analizę. Tik tada galėsite išsiaiškinti, kurie vandens filtrai geriausiai atitiks jūsų poreikius. Be to, svarbu žinoti vandens vartotojų skaičių namuose ir vandens čiaupų skaičių. Šie duomenys gali padėti apskaičiuoti galimas vandens sąnaudas ir kiek bei kokio tipo vandens filtrų reikės.

Mūsų įmonė siūlo platų vandens ruošimo įrangos ir vandens filtrų asortimentą įvairiems poreikiams. Didžioji dalis gaminių gaminama Latvijoje, WATEX patalpose, užtikrinant aukštą kokybę ir atitikimą Europos Sąjungos ir Latvijos geriamojo vandens kokybės standartams.

Mūsų pasiūlymas:

 • Geriamojo vandens filtrai – kompaktiški, lengvai montuojami ir lengvai prižiūrimi buitiniai vandens filtrai, dažniausiai dedami po virtuvės kriaukle. Galimas platus ultrafiltravimo, nanofiltravimo ir atvirkštinio osmoso geriamojo vandens filtrų asortimentas. Mes siūlome visas mūsų geriamojo vandens filtro atsargines dalis – vandens filtrų komponentus ir atsargines dalis, kasetes, geriamojo vandens maišytuvus ir kt. Viskas ko reikia, kad geriamojo vandens filtrai veiktų be problemų ilgus metus.
 • Mechaniniai vandens filtrai – šie vandens valymo filtrai skirti pašalinti mechanines daleles – daugiausia smėlio, purvo, rūdžių, molio ir kitų mechaninių priemaišų. Tai ypač paklausūs vandens filtrai privatiems namams „įėjimo taške“. Siūlome tiek įprastas filtrų kasetes, tiek išplaunamus mechaninius filtrus, maišelinius vandens filtrus, taip pat WATEX rankiniu būdu valdomus smėlio filtrus MQ ir automatinius blokus CTQ.
 • Geležies šalinimo filtrai - vandens filtrai, skirti naudoti namuose, versle ar pramonėje, mažinantys geležies kiekį vandenyje, taip pagerinant vandens spalvą, skonį, kvapą, taip pat pagerinant santechnikos įrangos charakteristikas.
 • Minkštinamieji filtrai - vandens minkštinimo filtrai yra ypač paklausūs, atsižvelgiant į tai, kad Latvijoje ir visame pasaulyje „kietas“ (kalkių nuosėdų) vanduo yra labai paplitęs.
 • MultiMix vandens filtrai – tai privatiems namams, vasarnamiams, svečių namams skirti vandens filtrai, gebantys išvalyti ne tik kietumo druskas, bet ir visiškai išvalyti vandenį nuo organinių medžiagų, geležies kiekio ir vandens kietumo.
 • Vandens kvapo šalinimo filtrai - naudojami aktyvuotos anglies arba aeraciniai vandens filtrai privatiems namams, butams, svečių namams ar nedidelėms gamybos įmonėms. Šie filtrai pagerina daugiausia požeminio vandens, kuriame galima pastebėti kvapą, kokybę. Kvapus šalinantys vandens filtrai gali sumažinti drumstumą, neutralizuoti nemalonius kvapus ir pagerinti skonį.

Mūsų privalumai:

 • platus asortimentas;
 • patikrinta prekių kokybė;
 • profesionalios konsultacijos;
 • aukšta klientų aptarnavimo kultūra;
 • konkurencingomis kainomis.
CANATURE
CLACK
ATLAS
ETATRON
JACOBI
EUROQUARTZ
LORIVAN
DANSAND
VONTRON
TORAY
JOHN GUEST
JURBY
SPIROTECH
PROMINENT
BROXO
HIDROTEK
PLIMAT
INVERSAND
HM DIGITAL
CANATURE HUAYU
CIECH
JURBY WATERTECH
TANGIT
ECOSOFT
Wave Cyber
Neradote to, ko ieškojote? Atsiųskite mums žinutę ir mes jums padėsime!
Susisiekite su mumis