Kaip pirkti

Sveiki atvykę į „Watex SIA“ internetinę parduotuvę - https://shop.watex.eu/! Čia galite įsigyti įvairių filtrų vandens filtrus, taip pat jų komponentus ir kitas vandens tiekimo sistemoms skirtas prekes. Norėdami pateikti užsakymą, turite atlikti tik kelis veiksmus, aprašytus žemiau:

1. Kainos kairėje pusėje esančiame skyriuje „Prekių katalogas“ pasirinkite prekių kategoriją (pavyzdžiui: geriamojo vandens filtrai, vandens minkštikliai, vandens filtrų komponentai, reagentai ar kiti). Įdėkite pasirinktą prekę į pirkinių krepšelį.

2. Norėdami peržiūrėti pridėtas prekes, eikite į skiltį „Jūsų pirkinių krepšys“. Jei norite - galite pridėti papildomų produktų apsilankę kitose produktų kategorijose.

3. Pasirinkę norimus produktus, paspauskite mygtuką „Pateikti užsakymą“. Užsiregistravę internetinės parduotuvės vartotojai turi įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, o neregistruoti klientai - savo kontaktinę informaciją.

4. Parduodant Baltijos šalyse pasirinkite vieną iš pristatymo variantų. Eksportui (už Baltijos šalių ribų) siūlome pristatyti tik jums pateikus užsakymą, kad įsitikintumėte, jog siūlomas geriausias pasirinkimas.

5. Parduodant Baltijos šalyse, pasirinkite vieną iš toliau nurodytų mokėjimo būdų. Jei norite parduoti eksportą, atsiskaityti galima banko pavedimu po užsakymo pateikimo. Pateikęs užsakymą „Watex“ atstovas gaus jūsų užsakymą, o paskui apskaičiuos ir pasiūlys tinkamiausią, ekonomiškiausią pristatymo būdą per pokalbį telefonu arba el.

6. Atlikite mokėjimą ir užsakymas bus paruoštas pristatymui per 1-2 darbo dienas.

Kilus klausimams dėl internetinės parduotuvės užsakymų, kreipkitės į klientų konsultantą Rihardą - +371 27442424; rihards@watex.eu.

Dėl didelių užsakymų prašome parašyti savo užklausą el. Pašto adresais - info@watex.eu.