Paslaugos

Įmonė WATEX SIA teikia papildomas paslaugas užsienyje esantiems klientams:

Vandens bandymai

Mes atliekame vandens bandymus mūsų laboratorijoje, kad išsiaiškintume vandens kokybę ir sukurtume specialiai jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį vandens filtro sprendimą. Vadovaukitės toliau pateiktais 3 pagrindiniais vandens mėginio paėmimo bandymams principais ... skaitykite daugiau

 

Siūlymas

Remdamiesi jūsų geriamojo vandens tyrimo ataskaitos (analizės) rezultatais ir jūsų pageidavimais, rengiame techninius ir finansinius pasiūlymus. Sprendimai gali būti skirtingi ir daugiausia priklauso nuo jūsų vandens analizės ataskaitos. Jei jūsų vandens analizė jau baigta, nedvejodami atsiųskite ją mums ir mes pasiūlysime tinkamiausią vandens filtravimo sistemą jūsų vandens kokybei pagerinti ir jūsų reikalavimams.

 

Techninė pagalba

Mes teikiame techninę pagalbą, susijusią su siūlomais sprendimais, pagrindiniais veikimo principais, ilgalaike priežiūra, naudojimo ir montavimo vadovais, pirmojo vandens filtro paleidimo vaizdo įrašais ir visais kitais kliento klausimais.

 

Pristatymas

Įmonė „Watex“ siūlo įvairias pristatymo galimybes. Užsakymams Baltijos šalyse daugiausia naudojamos „Omniva“ siuntų ir „Venipak“ kurjerių paslaugos. Didesniems užsakymams naudojamas „Venipak“ padėklų pristatymas. Siuntimui už Baltijos šalių ribų kiekvieną užsakymo pristatymo kainą apskaičiuoja ir pasiūlo „Watex“ specialistai po užsakymo pateikimo, kad įsitikintų, jog naudojami pigiausi ir operatyviausi ekspeditoriai, atsižvelgiant į paskirties vietą ir užsakymo dydį. Dėl to šios galimybės siūlomos klientui, kuris priima sprendimą.

Pagalba po pardavimo

„Watex“ projektų vadovai visada yra atviri klientų klausimams ir prašymams dėl užsakymų, taip pat klausimų, susijusių su vandens kokybe, „Watex“ vandens filtrais ir kt.